Új hozzászólás Aktív témák

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Nem csak nekem nem tetszik a win8, hanem a wint használók nagy részének, mert még mindig többen használják a 7-est, mint a 8+8.1-et.
    A 4 lappal a 600 MB irreálisnak tűnik, mert ezt is teszteltem. Nálam 30 tesztlapnál (minél több lapot nyitok ki, annál jobban kijön a RAM használat elburjánzása) 1,3-1,5 GB volt firefoxszal, waterfoxszal induláskor 1,5 GB, cyberfoxszal induláskor 1,2 GB. Mindegyiknél ugyanaz a 30 lap volt nyitva.

    Láttam a palemoon 25-öst. Ez 40 lappal 1,5 GB-ot használt induláskor. De ez nem jó a gmailos sárga üzenet miatt. Milyen gondok vannak a 25-össel?

    Nálam is be van jelölve a maradjon belépve rész a gmailban. Nem lép ki.
    Most bezártam a firefoxot, start waterfox, beérkező levelekre váltott. A cyberfox mellett ez is működik.

    Csak azért nem akarok cyberre váltani, mert ott jók a piszkozatok. Bár a RAM használat is a cybernél a legkevesebb. Itt nincs is cyberfox frissítése menü a speciális/frissítés menüben, csak keresőszolgáltatások. Csak a súgó, cyberfox névjegye-nél van frissítés keresése. Most rányomtam, van 33.1.1. (33.1.0.0. van most fent) A nulláról telepíti mindig újra? Mi lesz a beállításokkal, a lapokkal?

Új hozzászólás Aktív témák