Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz Kékes525 #39233 üzenetére

    köszi. erre gondoltam hogy profil reset (gondolom amit írsz ezzel érne fel) megoldaná, azt próbáltam elkerülni.
    a linkelt kiegészítő felesleges, mert eszköztárikonnak be tudtam húzni, és úgy látszik, csak "fül"-ként nem.

    gugliztam kicsit, és elég sok ilyen hibajelentést találtam, ami alapján rájöttem hogy a megoldás az volt amit már próbáltam is, hogy a testreszabásnál alapértelmezettre állítom, csak nekem az nem oldotta meg, mert nem lehetett kilépni a szerkesztőből, csak böngésző bezárással, visszalépve akkor nem változott semmi.
    végül olvastam egy olyat hogy csak az a testreszabás fül legyen nyitva, akkor visszaállítás, és úgy már jó lett. bár így is kiakadt tehát nem lehetett kilépni belőle csak az egész böngészőt bezárva, de ezúttal valóban visszarendeződtek a dolgok alapra, beleértve + gombot is. utána visszapakolásztam a saját elrendezésemet, és azóta rendben van.

    nem tudom a régi profil vagy maga a böngésző verzió ilyen bugos, de azért túl jó benyomást nem tett rám, hogy ilyen alap dolog így el tud romlani benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák