Keresés

Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    válasz Nxn908xxx #6467 üzenetére

    szerintem se valószínű... hiszen akkor minek a Defy+???

    igazából nincs benne vas-változás, csak a soft lesz új - de mivel nincs vasváltás, a szoftot tuti át fogják ügyeskezű emberek "portolni", pakolni miegymás.

    Ha lenne a defyre 2.3, vagy még több, akkor ki a fene venné meg a +-t? Így aki picit se ért a dologhoz, vagy nem meri, az inkább bevállalja az új telefon vásárlását... ami mint korábban mondtam 70-80K között van német oldalakon már...
    Itthon a zugéknál lesz vagy 90 körüli kezdőára - szolgáltatóknál meg karácsony körül 50-60K kártyás ár, előfizu nagyjából olyasmi, mint ami most van a Defynek.
    Viszont az új készülék odavág majd a régi árának. Azok fognak még jobban járni, akik merik felrakni az újabb romot, az immár még olcsóbb készülékre :)

    személy szerint jobban örültem volna valami több plusznak... így majd jön a Defy2, ami már NFC-csipes lesz, pl... (remélem a csipet jól írtam). No, az már előrelépés lenne, igaz itthon nagyjából 3-4 év lesz mire jobban elterjed a telefonnal történő fizetés. Vagy lehet még több...?
    Addigra meg itt lesz a 8 magos Goofy - a Google-Motorola vízálló, autóálló készüléke :)

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák