Keresés

Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Edge #2617 üzenetére

    nem gps na, wifi, de mind2 frankón megy.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • _seth_

    veterán

    válasz Edge #2617 üzenetére

    Értem de én a legutóbbit raktam fel ami 19-én került fel (pár óra alatt már egy új is felkerült..., ez volt fent nekem: cm7-110719-0852-NIGHTLY-Jordan.zip 2011-Jul-19 09:22:11)

    A billzár utáni lefagyást a tvszerű kikapcsoló animáció okozza.

    Videó wide módban nálam is viszi a 848x640-et tehát ez működik, az fpst még nem néztem arra úgysincs megoldás még + örülök, hogy egyáltalán az alkalmazás fut :D

    SD gondot kizártam az alábbi módon: próbáltam egy gyári samsung 2 gigás micro sdt, egy 2 gigás kingstont és a 16 gigás silicone powert, amikor nem ment a kamera akkor kártyától függetlenül egyikkel sem ment, ha megy akkor mindegyikkel :)

    Úgy néz ki most sikerült működésre bírni mindent :) Gpst nem próbáltam de remélem az is megy, wlan gyors, erős a jel és meg sem szakadt, kamerát is nyúztam gond nélkül ment most és minden más is :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • Halo

    senior tag

    válasz Edge #2617 üzenetére

    En is batran pakolgattam a NB verziokat, kivancsi vagyok:)
    mindegyikkel volt fagyas, nem egy, nem ketto...
    most ocsemmel kicsereltuk a memoriakarikat, az ove egy noname,ph-aprorol rendelt cl 10es,16gbos, az enyem pedig a Mumus silicon 16os,cl6.
    cirka tiz perc alatt sikerult toccsre is vagnom... nem tudim hogyan, mindenesetre nem latja se a linux, se a win, se a telo,formazni se tudom igy.
    ocsem defyjebe kerult a Mumus. Az o teloja gyari softos, nala semmi fagyas...
    Ugy tunik, a cm7 a ludas a silicon mumussa valasaban?
    Kb egy hete egy 2gb maxwell kartya van a gepben, azzal meg erdekes modon semmi hasalas nem volt eddig......... csak keves a hely :) 4perces video mintegy 300 mb...

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák