Keresés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz kanyazsombor #23604 üzenetére

    Teljesen logikus, amit levezettel. Pontosan az volt a szandek, hogy ebren ne menjen le az also frekire, legyen a kezemben egy minimum 500-600MHz-es Defy, ne pedig egy 400-as. Terheletlenul nem hiszem, hogy nagy kulonbseg lenne a 400 es 600 MHz-es allapot kozott... erre volt is egy forumtars peldanak, aki felrakta a cpu-t hogy majdnem mindig 1 gigan ment es nem tapasztalt erdemi fogyasztas novekedest.
    Az eredeti "gond" az volt, hogy a gyari beallitassal vagy legalul, vagy legfelul porgott a cpu. A cel az volt, hogy ebren szabalyozzon szepen 5-600 es 1000 kozott a terhelestol fuggoen, alvoban pedig 400-on dolgozzon, ha kell. Ezt tudja is ez a smartass.
    Ha neked fontos hogy ebren is 400 legyen a min. freki, akkor pont jol csinaltad. Majd meglatod valtozik-e a viselkedese, vagy a fogyasztasa...

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • baal-amiga

    senior tag

    válasz kanyazsombor #23604 üzenetére

    Bepötyögtem ezeket a beállításokat is, tegnap elkerülte valahogy a figyelmem. Lemegy 400-ra smartassen, sok deep sleep van, király. Azt nem értem csak, hogy a cpu spy és a nofrills mutatja, h 400-on megy, de az elixir widget folyamat 1GHz-et jelez.
    Mindenesetre jól el lehet szórakozni a belövéssel, eddig nem értettem a sok hsz okát ezzel kapcsolatban.

    Szerk: több perc bekapcsolt képernyő esetén is 79% a 400-as szakasz.

    [ Szerkesztve ]

    "God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

Aktív témák