Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Nxn908xxx #18850 üzenetére

    pin kód nélkül megy a telefonálás, megy a 3G, eifi hibátlan.
    megy a youtube (külön kell tepelíteni), emailezni a saját kliensével (ami elég jó) lehet, blutooth headset is működik.
    Skype feltelepül, elindul, de hívni nem tudtam épp senkit, a hívástesztelő meg egy csörgés után kidobott.
    maps -et külön kell telepíteni... gmail nincs (legalábbis amit én próbáltam az nem ment fel rá, de a natív kliensbe azt is be lehet állítani), market nincs (ezt nem is nagyon erőltettem).
    Netböngészés hibátlan. Angry Birds megy, Fruit ninja nem,Asphalt 5 megy...több játékot nem volt kedvem próbálni.
    Facebook nagyjából megy (1.7.2 -es verzió), de nem tökéletes...az 1.6. -os ki is fagyott, de az 1.7 -esben sem láttam a notifications-t (pedig volt, mert jelezte), meg nem láttam ismerős falát...bár az infókat, meg a fényképeket igen...szóval 3/4 -ig megy úgy tűnik.
    Videolejátszás nem visz mindent (mp4, flv nem ment, mx video player nem indult semmiképp)
    avit pont nem próbáltam, de majd más.

    Ezek alapján bizonyos appok at tényleg fejleszteni kell majd rá, mert még nem mennek (lehet, hogy már vannak rá, cska azt a nexus-on kívül máshova még nem tették fel)

    Ha nem kell a market, a facebook, és a video (meg persze a kamera), meg nembaj, hogy nem minden játék fut, akkor nincs gáz, mert jól használható másra. (telefon, e-mail, böngészés....youtube, térkép ha kell)
    Tele raktam widgetekkel az asztalokat...nem lassult be.

    Fagyás eddig nem volt meg FC sem.

Aktív témák