Aktív témák

  • csicsaaa

    tag

    válasz #71562240 #15716 üzenetére

    Elnézést ha nem vagyok érthető, de ha még eddig nem tűnt fel akkor szeretnék az MS2Ginger2.0-ától megválni és CM7 2.3.7-et feltenni!
    Ehhez első lépésként szeretnék az androidos BOOT menübe lépni de akár hogy nyomom a le gombot a bekapcsoló gombbal együtt, elhiheted már csináltam, nem jelenik meg a fehér háromszög, és ezután ugye egyszerre a fel és a le gombok megnyomásával tudok belelépni!(wipe data/factory reset)
    Én ezzel kezdtem és kezdeném most is a custom ROM törlését!
    Az hagyján, de még a BOOTLoader sem jön elő a fel gomb nyomvatartása mellett!
    Tehát ha nincs BOOTLoader, tudtommal nincs 2.2.2CEE flash-elés sem RSD Lite-vel sem, amire ugye szeretném a CM7 legfrissebb ROM-ját felrakni, mert ez az MS2Ginger későn reagálós, akadozós vagyis nemköööl :(((
    A leírásban amit linkeltél,amúgy ismerem,stable recovery van, de nálam "custom és stock" jelenik meg!
    Kérdés!
    Ha 2ndInit-es boot menuben cutom recovery alatt csinálom a factory resetet, és minden egyebet, akkor megszünhet ez a hiba?Azaz a bekapcs gomb+ fel megnyomása mellett előjön legalább a BOOTLoader?
    Vagy egyszerűen custom recovery és install zip az új CM7?De szerintem ez már táglázó eljárás... :(((

    Védd a fákat, egyél hódot!!!

Aktív témák