Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pancelos

    tag

    válasz lecso.gsm #706 üzenetére

    Átbaszás?
    1. A szolgáltató részéről ez profit termelés. :)
    2. A flotta-szervező részéről is, ez ugyanis egy vállalkozás, amelyből a flotta tulaj és a tagok is profitálnak. Jelenleg mit keresel Te a meghívottak után? :)
    3. Engem, mint felhasználót nem az motivál, hogy 16 vagy 9 Ft, mivel a nulla érdekel. Az én rokonaim, barátaim és üzleti partnereim nagy részét ugyanis 2 hónap alatt behoztam. Egyiknek sem kellett ugyanis bérmálkozni egy flottaigazoláshoz, összeköltözni egy köztisztviselővel, stb. stb. Csak regisztrált az oldalon, megkapta az igazolást postán és bebattyogott a Vodához, mindezt úgy, hogy Ő maga a szerződő! A legtöbben azért sírnak, hogy tudnának ehhez vagy ahhoz a flottához jogot szerezni. Ha nekik nem megy, hogy lépnek majd a haverok, rokonok, üzleti partnerek???
    Ennél egyszerűbben és gyorsabban nem nullázhatom le a beszélgetést. Akkor mennyit is spóroltam a jellemzően nulla forintos percdíjammal? :)

    Az átverés az az 50 forintos percdíj! Legszívesebben egy regisztrációs sátrat húznék fel a szolgáltató képviselete előtti járdán. Hülyére keresném magam! :D

    Visszatérve arra, hogy ki a tökös, ki nem... Nem feltétlenül látod, hogy egy flottaszerződőnek milyen kötelezettségeket kell vállalnia egy-egy áralku esetén.
    A CSEP flotta ezeket a feltételeket úgy érte el, hogy nem vállalt volument, semmiféle darabszámot és szerződéskötéssel, ill. kezeléssel kapcsolatos adminisztrációs terheket.
    A tagoknak viszont így maximális szabadságot és biztonságot nyújt bármilyen belépési díj, kaució, tagdíj vagy hűségidő, stb. nélkül!
    Most azonban, hogy elérte a 12 ezer tagot, indult el az új ár-tárgyalás - megsúgom, a versenyeztetés is egy további telefontársasággal egy új flottaszerződésről. Elképzelhető, hogy több szolgáltató versenyzik majd egy több tízezres, akár közösségért, amelyek között a regisztrált tagok szabadon dönthetnek. :)
    Várjuk az új infókat!

    [ Szerkesztve ]

  • suti984

    csendes tag

    válasz lecso.gsm #706 üzenetére

    Szia

    Olvastam a hozzászólásod.
    Én épp egy mobilflottát szervezek. Jelenleg nettó 9 , de lehet, hogy nettó 8ft-os percdíjat kapunk. T-mobile. Még toborzunk. Még sok ember kell!
    Ha tudsz valamiban segíteni:
    - toborzás,
    - olcsóbb percdíj
    - kevesebb havidíj
    vagy bármi, várom a válaszod. 06204903598 vagy suti984@gmail.com
    Kérlek ezekre válaszolj, mert nem fórumozok. A keresővel bukkantam erre az oldalra.

    Üdv
    Süti

Új hozzászólás Aktív témák