Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz martonl #47415 üzenetére

    Szerintem a mai világban gyakorlatilag senkinek sem áll (rajtad kívül) szándékában egy telefonról két különböző (szolgáltatói) számról egyszerre telefonálni másokkal konferenciabeszélgetés keretében belül. A mai világban ez egyszerűen áthidalható, több módon is, sokkal egyszerűbben, mint, ahogy te szeretnéd (például interneten, vagy egy telefonszámról hívod őket, bő 5000-ért korlátlanul hívhatsz bárkit). Ennek ellenére neked nem kell áthidalni, ha neked dual active telefon kell, nyugodtam vegyél egyet, legyél vele boldog és használd örömmel.
    Azt hozzátenném a szolgáltatói összeesküvés elméletedhez, hogy egyes szolgáltatónál (Magyarországon) is, régóta lehet vásárolni már két SIM-es, kártyafüggetlen mobiltelefont (feltételezem most is lehet), biztos nem nagy példányszámban árulják, de létezik, csak azért dual standby-t, mert ez a közkedvelt, de korábban talán dual active-t is árultak.

    (#47416) kovacs65 : Alienware-t vettem, kb 3 éve, akkor épp 13 colos OLED laptopjuk volt a legkisebb. Előtte néhány évvel 14 colosuk volt a legkisebb méretű, azt is használtam, jó volt. Ahogy nézem az újabb szériában nincs 15 colosnál kisebb jelenleg. Hátha lesz a következőben, vagy nézelődhetsz refurbished gépek között, az angol, vagy amerikai Dell oldalán (amerikában a newegg is szokott régebbi refurb gépeket árulni, régebbieket is, mint ez a 13 colos OLED), vagy Ebay-en is vannak hivatalos Dell/Alienware refurbished eladók, hátha becsúszik hozzájuk egy számodra megfelelő darab. Ha sürgős, akkor Razert vennék, ők most is árulnak 13 colosat, más alternatíva hirtelen nem jut az eszembe. Ami fontos volt, hogy az Alienware garanciája honosítható Magyarországon is, a Razerrel kapcsolatban meg kell érdeklődni, van-e Magyarországon garancia, attól tartok, hogy nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák