Új hozzászólás Aktív témák

  • joe007

    tag

    válasz viator001 #741 üzenetére

    Hali!

    Ahogy látom eléggé képpben vagy az MKV-k terén mint konvertálás!
    Olyan segítséget szeretnék tőled kérni, hogy adott egy Sample video ami pl 60MB benne 2 audió track 1. eng 2. hun Kérdés mivel tudom át állítani, hogy a magyar legyen az elsődleges?
    Természetesen az MKVmergeGUI-t probáltam 3.2, 4.4-est is és sajna még rosszabb az eredmény mint az eredetivel! Ez alatt azt értem, hogy van egy Samu B650-es LCD-m és azon szeretném megnézni az mkv-s filmjeimet, de igen soknál v. nem tudja értelmezni a videót kodek hiányában vagy pedig angolul játsza le és nem magyarul természetesen adiuo track váltásra nincs lehetőség buta Internet TV, pedig nem volt ocsó miko vettem :) Na szóval amikor átállítottam 2 kattintással hogy a magyar legyen az elsődleges vagy hogy force legyen akkor már körbe fut a képernyő jobb sarkában egy ikon és utána már a videót se tölti be! A file mérete kevesebb lesz a konvertálás után mint az eredeti. Igazából már nem tudom hol lehet a hiba! A video codec az 4.0. v 5.1 mindet lejátsza a TV. Segítségedet előre is köszönöm. Már feladtam szinte a harcot, de a remény még él :)
    Hja és még vmi ha már DTS is van benne akkor persze nem játsza le v. nincs hang mivel ezt a kodeket nem rakták bele a TV-be van is ebből zugolodás mert úgyebár egy pár 100ehuf-os TV-n ugyan mán legyen már benne és ne kelljen évente cserélni :) Jó kis marketing ez.

    Ha vki tud ebben segíteni annak nagyon hálás lennék! .)

    Üdv,
    Joe

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

Új hozzászólás Aktív témák