Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz killbull #152099 üzenetére

    Szia!

    Nagyon köszönöm!

    Strix eddig nekem bevált, leszámítva, hogy ennél is lett egy kerregős ventilátorom, mint ahogy írod, Gigabyteoknál akad ilyen. Szerencsére a webáruház azt mondja, hogy amikor garanciáztatni akarom, visszaadja a pénzt.

    Megnézek majd jónéhány videót, szerencsére azért a 2070 Super vásárlása előtt is tájékozódtam, ez egy nagyon jó kártya, még a kerregéssel együtt is, és egyébként is csak átmenetileg terveztem. Viszont az AMD. Nagyon szeretnék újra AMD-s lenni, de nem valószínű, hogy leszek. :( Két hétig nálam volt egy Nitro+ 5700 XT, ment vissza elállásban, az ismert szoftveres problémák miatt, például, hogy ne reseteljen ki a szoftver minden újraindításnál, hogy ne pörgesse maximumon a ramokat, hogy két képernyősben se ugorjon fel az órajel, stb. Annak ellenére, hogy nem dicsérik a házamat (Cooler Master NR600), szerintem nem egy rosszul szellőző ház ez, ráadásul most már Argussal és megfelelő ventikkel be tudtam állítani. Ennek ellenére én nem szeretnék AMD-vel kísérletezni, pedig tényleg nagyon jó lenne. Meglátom majd, úgy is írok még majd ide.

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák