Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz South Velen #147491 üzenetére

    Alzán 280-ért ment a 3070 mert hiánycikként jelent meg, már nincs, külföldről 330k-ért vettem múlt hét pénteken házhoz szállítva, előtte 280-ért hét elején, de ki lehet fogni most is akinek van rá ideje.
    Ez van, fogd be bányára 1 hónapig és máris ugyan ott vagy!
    Nem védem a bányászokat, szemét egy népség. :D De itt a kereskedők (gyártók is) a legnagyobb mumusok, mert ha tartanák az árakat és nem kéz alatt adnák el üzleten belül akkor jutna mindenkinek. Én egy helyről nem vettem egynél többet, nem botozok. Ha van pénzem felmegyek kinti webshopra és veszek egyet 8-900 euróért.

    De ezt 100x lerágtuk már. Amúgy ott 3060, le kell rá csapni amíg lehet. De a nyavalygó többség itt fog sírni 1 hónap múlva, hogy jaj nem vettem mert hátha lemegy még és most mégis 2x annyi.

    Procik, RAM-ok miért is mennek felfelé? Azzal nem bányásznak! A 6 mag mégis 100k felett lesz a 11.-genel és 5600-al.
    RAM 2x8 16k-ról 25k!

    [ Szerkesztve ]

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák