Keresés

Aktív témák

  • hamaramadara

    csendes tag

    Sziasztok.

    VGA-vétel előtt kérnék tanácsot, konfigom alant látható.
    Terveim: (minden játék lehetőleg jó nagy felbontásban, nagy részletességgel): Crysis 1-2, Metro 2034, Rage, Battlefield (utóbbi részek), GTA 4, STALKER-univerzum, FEAR 3 és hasonlók. Mint látható, két monitorom van, a Samu 1900x1200-at, a Mitsubishi Diamond Pro 2048x1536-ot tud. (Ok, a Metro-t nem fogom ekkorában játszani... :N )

    Mindig Nvidia-párti voltam (legutolsó karim egy 1 GB-os GTS 250-es), de most át akartam pártolni az ATI-hoz.

    Így HD 6990-ben, ill. használt HD 5970-ben gondolkodtam, de előbbinek a hangja riasztott el (Youtube), utóbbi már csak használtan elérhető.

    Tehát NVIDIA mellett döntöttem,de a GTX 590-est is túl hangosnak találom, ezért a következő kártya mellett döntöttem (idővel majd SLI-ben fog menni):
    [link]

    Kérdés: vétel esetén konfigomban (egyenlőre egy VGA-nál) mi lesz a szűk keresztmetszet, fenti játékoknál, ill. mennyire tudom kihajtani ezt a kártyát a fenti rendszerrel (ha egyenlőre semmit nem tuningolok), ill. érdemes-e egyáltalán ezt vennem?

    [ Szerkesztve ]

    MB: ASUS P8Z68-V PRO/GEN 3, CPU: i7 2600 k, RAM: 4x4 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz (quad kit), TÁP Corsair HX 850 W, Monitor: Samsung Syncmaster 24" SA450 + Diamond Pro 2070 SB, VGA: folyamatban

  • hamaramadara

    csendes tag

    Sziasztok!
    A 31405-re kérhetek némi segítséget?
    Köszönöm előre is.

    MB: ASUS P8Z68-V PRO/GEN 3, CPU: i7 2600 k, RAM: 4x4 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz (quad kit), TÁP Corsair HX 850 W, Monitor: Samsung Syncmaster 24" SA450 + Diamond Pro 2070 SB, VGA: folyamatban

Aktív témák