Keresés

Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz Alpachino #5654 üzenetére

    Igen tudom. :DDD Természetesen egyetértek a 8800GTS-el kapcsolatban és azért adtam el csak az EVGA SSC-met, mert már 2 db 8800 adta meg magát nálam, egy G80 és egy G92, és már szó szerint rettegtem attól, hogy mikor jön a kékhalál, majd a fehér csíkos kép.
    A teljesítményével nem volt gondom, és gondolom most is megy, mert nem kaptam azóta negatív visszajelzést. Egyik ismerősömé is behalt, G92-es GTS, szóval érted.
    Ezért voltam úgy vele, hogy eladtam az összes használt kártyámat, és még ha rá is fizettem valamennyit, de megvettem a GTS450-et és az 5670-est boltban, újakat, helyi garival. Ennyire telt, és mivel mindkét monitorom elég kicsi, 19 és 17, ezért nincs is szükségem erősebb kártyákra.

    Sdi: nekem a 4870-el annyi volt a problémám, hogy a régebbi játékokhoz régi driver kellett, mert bugosak voltak, vagy nem tudtam normális felbontást állítani, de a BC2 pl. 10.5hf alatt 1 évig töltött, vagyis újabb játékokhoz kellett a friss meghajtó. Imádtam csereberélgetni. :W win7, 64, az 5000-es szériával nem tapasztaltam ezt a gondot.

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

Aktív témák