Keresés

Aktív témák

  • Regirck

    senior tag

    válasz waithEard #2159 üzenetére

    +1

    Igaza van, hogy a waithEatd-nek. Elvileg minnél nagyobb felbontásban játszol annál nagyobb Vram kell, elvileg ennyi. Nem véletlen, hogy az 768-1GB-nál nagyobb Vrammal rendelkező kártyákat nem nagyon erőltetik a gyártók, mert felesleges. (Idővel persze a határ a csillagos ég.)

    Tápoknál se a Watt számít, hanem miből áll. Pl.: Nekem Asus 450W tápom van és azt írták, hogy a Q-s procit felejtsem el, úgy hogy nem tuningolok, erre egy elégé hozzáértő ember írta, hogy a Delta belseje van (melyet az Asus használ és még sok gyártó, ezért érdemes komolyabbat venni) a vége az, hogy tuningolva is simán viszi.

    A minőség a lényeg nem pedig a szám adat, szerintem. Sok példát fellehetne hozni, de felesleges hisz mindenki tudja...

  • Neck

    veterán

    válasz waithEard #2159 üzenetére

    1: Láttam én is, azért a kés a vajtól az messze van.
    2: A 4890 most még elég, de fél év múlva (vagy akár már karácsonykor) jöhet pár olyan játék, ami kompromisszumokra kényszerít
    3: A GTX460 most ár/érték teljesítményben különösen ajánlott, ha valakinek van ennyi pénze rá, mindenképpen azt érdemes venni.
    Végül:
    Nekem sincs rá ennyim, én sem fogok 50ért VGA-t venni, de ez meg az én dolgom. Ő, aki a kérdést feltette, majd eldönti, hogy szeretne-e ennyit kiadni. Egyéni preferencia.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Aktív témák