Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vivira

    csendes tag

    válasz Carlos1000 #29926 üzenetére

    Szia!

    Kb ugyanezen dilemmában voltam egy héttel ezelőtt. Nekem végül a Q9 lett rengeteg utánaolvasás és nézelődés után. Az xf9005 és Q9 összehasonlításban "sajnos" messze a Q9 nyert tesztekben és valóságban is. Jobban örültem volna ha a Sony győz. 55-os méretben, amit keresel az árkülönbség max. 10%. Ha már az xf9005 árát rászánod, nem gondolkodnék Q8-ban, az szerintem rosszabb. Ha a Q9 nem jön be én az xf9005-öt javasolnám, nagyon szép volt a képe és tökéletesen elégedett lettem volna vele évekig, ha nincs mellette az üzletben a Q9 ráadásul központi talppal szemben a Sony két szélsó talpával.. Viszont a Q9 hátránya a állítólag DTS hangfeldolgozás hiánya, ha nincs külön média lejátszód.

    OLED: Nem értek hozzá, de számomra furcsa volt a TV eladó amikor beszélgettünk a TV-kről. Mondtam neki, hogy xf9005 és Q9 között vacilálok. Szóba került az RTINGS teszt ahol az OLED C8 nyert, második a Q9, harmadik az XF9005. Az OLED-ről annyit mondott, hogy korábban LG profilú boltban dolgozott, sokat adtak el OLEDeket, de arányaiban rengeteg volt a reklamáció, neki nem kellene. (Engem nem kellet lebeszélni róla, semmi üzleti érdeke nem volt benne.)
    Számomra a képük verhetetlen volt.

Új hozzászólás Aktív témák