Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemesys

    tag

    Üdv!

    Gondolom, már sokan kérdezték de én is szeretném. Egy szerencsétlen Wifi-s Routert szeretnék. A mostanit egyfolytában ki kell húzgálni mert ledob a netről. (SMCWBR14-G2) Többször cseréltem rajta FW-t egy ideig jó, majd megint nem. De van, hogy FW csere nélkül is jó egy csomó ideig, ma meg vagy 4szer ki kellett húzni egymás után és pihentetni. Lehet, hogy már öreg? Olvastam az első hozzászólást és lehet, hogy nem bírja a kiképzést? 15Mb-es netem van, szörfölök és youtube-on halgatok zenét hd-ban ha van. Lehet, hogy már sok neki? Pedig nekem eddig az SMC mindíg bevált! Van egy sima Barricade routerem azt szoktam használni ha ez tényleg nem akar feléledni. Az bírja a le/fel töltögetést. És nem tudom mit vegyek helyette...

    Kérdésem az lenne, hogy egy olyan Wifis router kellene ami tényleg megbízható. (több éve szolgál a felhasználók 90%-ánál hibátlanul) és bírja a 15-ös netet a fenti használattal.
    Vagy esetleg, ha nagyon rám jönne a fel és le töltögetés akkor azt is bírja!
    Nem muszály a zsír új széria, inkább veszek használtat de olyat ami bevált!

    Előre is köszönöm a tengernyi türelmet! :)

    TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

  • Nemesys

    tag

    válasz kali #14859 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm a segítséget! Szerintem az Asus-t kipróbálom, remélem nem lesz vele gond!

    TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

Új hozzászólás Aktív témák