Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    válasz Jedster #35762 üzenetére

    Köszönöm a választ! :)

    Az enyém 3.6-os verziójú masina, kb 2 éve nem használtam, de megtaláltam a garijegyét, még bőven van rá, holnap el is viszem akkor megint átnézetni, hátha sikerül.
    Viszont most egy kicsit megijedtem, mert apám lakásában anno nekem kellett (volna) beállítani egy ilyen router-modem hibrid szerkezetet, amit szintén a UPC adott, neki is egy hasonló TP-Linkje volt, és azzal rengeteget szenvedtem, és még most se tud pl seedelni, meg a hamachi is rosszalkodik nála (szeretnek a kollégákkal Age of Empiresozni, illetve szeretnének, de általában nem látják őt)

    Eddig egy Cisco EPC3212 típusú modemem volt, igazából azzal sosem volt gond, nem is értem, hogy miért nem egy új routert kapok, mert a modem ment eddig is (most is abból jön kábelről a net a laptopba.
    Ez a TC7200-as mennyire megbízható cucc? (Reménykedtem egy Cisco-ban)

    Viszont ha meggógyul a routerem (remélem mostmár tényleg megcsinálják), akkor azzal nem lesz baj, hogy 2 router lesz egybekötve?
    Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek, de nekem ez az egész egy rémálom, és nem vagyok benne biztos, hogy sikerül majd a virtuális hálózatot, a torrentet meg mindent beállítani így két kütyün keresztül.

Új hozzászólás Aktív témák