Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Coolmat #14754 üzenetére

    az a baj ezzel a sok elmélettel, hogy a gyakorlatban nem mindig a leírtak szerint valósul meg, beállítás, illesztés, firmware verzió...stb függvényében...
    amúgy részben megválaszoltad magadnak helyettem is a 2 * 2 kontra 2 * 3 (3 * 3) antenna különbségét; már az is előny, ha 2 * 3 antennánál a több kapcsolat közül kiválaszthatja a jobbakat, ezáltal jobb "lefedettséget", minőségibb kapcsolatot...stb biztosítva, ellentétben a 2 * 2 antennás kapcsolattal!
    azt már csak mellékesen említem meg, hogy egy 3 antennás 4965 agn és tl-wr941nd (v3) között nekem simán átment valósan a 60/6 net! mondjuk igaz amit írtál, hogy alapban csak 130-as kapcsolat épül fel általában a 4965 agn esetében, de mindenre van orvosság! :)
    tesztelgettem eleget, azonos feltételek mellett láthatóan jobb kapcsolat kihozható egy 3 antennás ellenoldallal egy tl-wr941nd párosítással, mint a tl-wr841nd esetén - 4965 agn modulos notival is! (még használgatom az msi pr200x-026hu ya edition blue notit, és abban 3 antennás 4965 agn wifi modul van! :)) )

Új hozzászólás Aktív témák