Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddict

    senior tag

    válasz vargalex #10196 üzenetére

    A proci típusát lenne értelme odaírni, nem azt, hogy mivel gyorsabb vagy nem.

    A teszben szándékosan ki van kapcsolva a fordító optimalizációja ill. ennek kapcsán olyan funkciók (amit régebbi fordító esetleg nem is tud) amik (részben) kihozzák ezt a sebesség növekedést.

    Arról vsz. teljesen értelmetlen lenne vitát nyitni, hogy a MIPS74K kb. annyival gyorsabb a MIPS24K-nál mint írtam, mivelhogy érzésem szerint ezt egyikünk sem tudja jól mérni; én biztosan nem, viszont profik ezt már megtették. Link.
    Gondolom komolyabb módszerekkel mint a mi általunk használt benchmark kódja.

    A teljes rendszerchip (SoC) egy más történet (vsz. az Atheros architekturája jobb), viszont azt meg azért nehéz összehasonlítani, mert a Broadcom bináris driverek miatt a MIPS74Ks routerek egy régebbi Linux kernelt kénytelen használni amiből néhány mostani javítás hiányzik.

    Azaz a kisebb throughput simán összejöhet ebből is. Viszont, ha ez így van akkor ez még javulhat.

    De tényleg csak a típust van értelme odaírni. Nem is volt szándékom mást kérni.

    Szerk: Elírtam 20-30%, nem 25-30%

    [ Szerkesztve ]

    ### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

Új hozzászólás Aktív témák