Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Sziasztok
    Ajánlások alapján vettem egy ASUS RT-AX1800U -t
    Ennyit még életemben nem szívtam routerrel.
    VAn egy bug benne ugyanis.
    Szóval teleépítgetés, nem vágom miért nem lehet kikerüli ezeket az automata izéket de mindegy, aztán kérdezte hogy legyen -e firmware frissítés mert security meg minden, mind meghalunk. Mondom bánnya kánya. Újra indult, szüttyögött, beléptem, megreszeltem a beállításokat és restartoltam. Na ja de utánna nem engedett be a webes felületre. Hát mondom mi van. Párszor reseteltem és eljátszottam ezt, de nem.
    NA elővettem a mobil appot, hát az kicsit nehézkes meg nem megy minden funkció hiába van ott. Jó túltoltam a beállításokat. Szeretem ha én mondom meg mi legyen. Tudom vegyek Mikrotik -et... Lényeg hogy pár reset után rájöttem hogy miután kikapcsolom a 2.4 Wifi -t mert hogy nekem az nem kell, akkor csokizza magát össze a webes felület. Mobilos megy, és a router is működik...
    Gondoltam leírom más ne szívjon vele :D Szal jelenleg a 2.4Wifi ha ki van kapcsolva akkor a webes felülete nem megy böngészőből. Chrome -ban megfagy és nem töltődik be, tűzróka meg azt mondja nem sikerült jelentkezzek be újra...
    Most hogy hagyom a 2.4G wifi -t frankó a webes felület is. Szóval mobilon megy így is úgy is de webes felület csak akkor ha a 2.4 Wifi is be van kapcsolva ha van 5G -s wifi...

Új hozzászólás Aktív témák