Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz lugosi #87182 üzenetére

    Igen, értem mire gondolsz.

    Gyors kitérő azzal az átrendezéssel kapcsolatosan konkrétan. Itt ugye olyan dolgokról van szó, hogy pl. egy virágállványt tegyünk odébb 10 cm -rel ...

    Általában amik ajánlva vannak itt a fórumon az az esetek 100% -ban: a megoldás. Az másik kérdés lehet, hogy a kérdező mennyire érdekelt az általa felvetett kérdés megoldásában ...

    Igen - "kábellel a legjobb". Ez vitathatatlan. Meg az olcsóbb és a kevesebb vesződséggel járó is. Ez is világos. Ugyanakkor vannak olyan esetek is, amikor a kábelezés úgy éri el ezt a "legjobb" státuszt, hogy ez a kb. "egyetlen" megoldás is (így azért nem nehéz) ...

    Nem tudom elhiszed-e, de nálam pl. semmi nincs alárendelve a kábelezésnek. Totál semmi. A másik észrevétel ami szokott lenni: "sikítófrászt kapok a kábelektől". Nos, én is. Egyetlen centiméter kábelt sem akarok látni - sehol (!!). Nem is látok (mármint kábelt :) ) ...

    Igen, az is egy érdekes kérdés amit a végén feszegetsz. (Csak) routert ajánljunk vagy a megoldást. Előző esetben elég lenne - akár ilyen "copy-paste" jelleggel - néhány típust beírogatni mindig. Ugyanakkor azt tapasztalom, hogy amikor egy delikvens másodszorra avagy esetleg harmadszorra jön vissza, hogy "nem jó", akkor az se nem hatékony - se nem olcsó ... Nálam viszont a felvetett kérdésre/problémára a megoldást találhatják (aminek a része adott esetben egy konkrét router típus is). Én ezzel "házalok". Akinek ez nem kell, akkor annak "nem én vagyok az embere" ...

Új hozzászólás Aktív témák