Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Lesz egy kis hálózatbővítésem, és van 2 helyiséggel fentebb egy TP-Link WA830RE Range Extender amit le szeretnék cserélni.
    A routerem az egy TP-Link Archer C9 amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, viszont a WA830RE még a 80Mbit/s "korból" maradt rajtam sok évvel ezelőtt, és ahhoz képest ahogy nőtt a sávszél, jól bírta a kicsike, viszont most megérett a cserére.
    500-ról 1000Mbit/s-re fog nőni a sávszélem, és ugye a WA830RE csak 100Mbit/s-et tud. Maximum 2 telefon van arra csatlakozva böngészés illetve youtube miatt, szóval nem a C9-hez hasonló minőségűt szeretnék venni.
    Amit kinéztem az egy TP-LINK - Archer C5 AC1200 V4 lenne. Szerintetek jó lenne a fenti célokra ez a router?

    Ja és annyi lenne hogy a kábeles csatlakozási lehetőség ki van építve, szóval úgy kötném össze a C9-et meg amit veszek.
    Ilyenkor a routerbe annyi dolgom van hogy a DHCP szervert letiltom hogy a C9 ossza az ip-t, illetve a C9 felől jövő UTP-t a routernek nem a WAN portba kell dugnom hanem valamelyik LAN portba, jól emlékszem?
    Van más dolog amit még be kellene állítanom rajta hogy működjön?

    Köszönöm! :R

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák