Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz TeeJay #74822 üzenetére

    Hali,

    köszi a gyors választ. Minden esetben rákeresek a dolgokra, mielőtt kérdeznék.
    ebbe az esetben is így jártam el, láttam, hogy bizonyos Asus típusokban van HWNAT, de azt a márkát szkippelném, ha lehetséges (ennek okát pár éve leírtam ebben a topikban is, amikor váltottam a jelenlegi c7-re egy N56u-ról... és nem csak az adott router, de minden asus-sal kapcsolatos tapasztalatom (alaplapok, bill-ek, vgakarik, itt akad kivétel stb rossz...)
    Ugyanúgy, ahogy rákerestem a konkrét típusra is, mint topikon belül, mind neten/más fórumokon, ezért merészeltem megkérdezni, hátha itt routerek terén jártasabb embernek van infója. akár az adott típus, akár a cpu alapján)

    Sajnos az "összefoglalás", hogy pontosan mi is tud HWNAT-ot (CPU-k) elkerült a figyelmem, sry érte

    Egyébként értem/tudom/tapasztalom, hogy sokan 0 utánajárás nélkül kérdeznek, de még ekkor sem kell "magas ló" stílusban/kioktatóan válaszolni szvsz. Én sem teszem, ha segítséget kérő embernek válaszolok.

    Köszönöm szépen :R

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák