Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz woodworm #70680 üzenetére

    A Dir 842 B1-el nekem a következő gondjaim voltak: egy idő után megnőtt a weboldalakhoz a kapcsolódási idő, reboot segített. Mikor beállítottam a digi ipv6-ot akkor a wifiről elment a net, reboot segített. A médialejátszóm nem tudott kapcsolódni a windowsos megosztáshoz, (openwrt-s linksysvel ez simán ment), erre nem találtam megoldást. Azt mondod hogy ezek nem a realtek hardwer hanem a dlink szoftver hibái? Egy Atherosos C revíziós példány sem lenne ezektől a hibáktól mentes szerinted?
    Nekem az tetszett a dlink szoftverben hogy a wan port sebességét lehet állítani ha esetleg nem ismerné fel a gigabites linket, mondjuk nálam felismerte. Az asusoknál tplinkeknél ezt nem lehet állítani. Azt mondod hogy egy ajánlott asus vagy tplink jobb lenne? Az ajánlottak drágák vagy nem tudják a digi ipv6-ot(tplink új verziói). Ezért gondolkodom a dir842 ben is, mert digi ipv6 kompatibilis, meg állítható a wan linksebesség és olcsó. Vagy vegyek inkább asus rt ac57U-t, az asus új olcsó gigás routerét, mert még az is jobb mint a dir842 ?

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák