Új hozzászólás Aktív témák

  • macman507

    aktív tag

    Üdv, panelházban (vasbeton ftw), ahol több router is bezavarhat másoktól, 1 falon kéne átlőni a jelet csak, milyen router az ajánlott?

    Néztem ezt a listát ott az elején, de nem tudom mi lenne a jó választás ahhoz, hogy a többi router/bármi ne zavarjon be. http://prohardver.hu/tema/milyen_routert/hsz_1-50.html

    (nincs DIGI 1000-es nálunk, csak a legkisebb csomag) Eddig ment is jól a dolog, de kb 2 hete már nem tud semmi csatlakozni a wifi-re, ami 1 méternél messzebb van tőle. (Szinte) Mindent kipróbáltam már, de semmi nem oldotta meg a problémát, maradt az, hogy valaki router-t, vagy bármi mást, ami bezavarhatja, beszerelt a közelben és ettől nem tud csatlakozni a laptop/telefon a másik szobában a wifire, pedig a jelet erősnek jelzi (igaz csak a laptop, a telefon gyenge jelet érzékel csak), valószínűleg a 4-5 kis jelet még sikerül is elküldenie, de mást már nem :D

    Nem akarom az egész történetet leírni, de 1 méteren belül működik=csatlakozik és gyors mintha nem is wifiről menne, viszont a felcsatlakozott laptopot átviszi az ember a másik végébe a lakásnak (panel, tehát nem 50 méterről van szó azért) már nincs net kapcsolat, nem tölt be semmilyen oldal.

    [ Szerkesztve ]

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

Új hozzászólás Aktív témák