Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Kabel15 #38758 üzenetére

    Én ASUS RT-N66U-t használok torrentezésre! Mondjuk általában véve nekem sosem szokott azonnal kelleni semmilyen anyag, eddig legalábbis nem találtam még olyat, ami ne érne rá néhány óra múlva, vagy mondjuk másnapra! Sokszor reggel amikor beérek melóba, még átnézem a lehetőségeket, és ha találok valamit amit le akarok tölteni, akkor azt távolról elindítom, így délutánra, amikor hazaérek, letöltődik szinte bármi! Este lefekvés előtt ugyanez, és éjjel szintén mindennel végez a router! Nekem jelenleg 1MB/sec a letöltési, és 250K/sec a feltöltési korlát! Ha mégis valami SOS-ben kellene, és leveszem a korlátot, akkor 4-5MB/sec-ig tud felmenni a sebesség, a router ott is stabil marad, viszont meglehetősen belassul, és ez már erősen kihat a böngészésre is! Mondjuk 2MB/sec mellett még nem érezni a torrent okozta terhelés hatását, de a magam részéről feleslegesnek tartom ezt is, minek terheljem ennyire, ha lejön minden 1MB/sec-el is, sőt akár még lassabban is...?! Hozzáteszem nem töltök 20-25GB-os filmeket, nekem teljesen jó az 1,4GB-os DivX is mindenből!

    TP-LINK-et én sem használtam, de az elérhető sebesség 1043ND esetén is nagyban függ a HW verziótól, a régebbi fehér v1-esen a topikban olvasottak alapján nem nagyon kell számítani 1MB/sec-nél nagyobb tempóra, sőt inkább ez alatt kell kalkulálni! Gondolom a v2 már többre képes, de én sosem mértem, nem is lett volna mivel!

Új hozzászólás Aktív témák