Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok na elegem lett a wr340gd-ből. Persze tudom nem mai darab és hogy mennyire gagyinak is számít a maga kategóriájában. Meguntam hogy folyton ledobál max letöltésnél ha sok torrent fut egyszerre kidobál néha. Mostanában már ha nem megy a letöltés úgy is szakad a mobillal másik géppel wifin. Na eljött az új vásárlás ideje amit néztem 3600-4300-4900 -as router nagyjából egy árkategória 16-20-23. Amire használnám 1 lakásban a saját gépem ez letöltés game hétköznapi felhasználás. 2 laptop és 3 telefon. Ne akadjon ne dobáljon le stb. Persze tudom hogy korlátoznom kellene a torrentben a letöltést és akkor nem dobálna le olyan sűrűn de amúgy is vágyok az újra. Esélyesnek tűnik a 4900-as mert a jövőre is gondolok. Költözés előtt állok most digi van itthon az új helyen csak upc lesz de még nem tudom melyik csomag. Várom az ötleteket valamint hogy mennyire éri meg azt a plusz 5-6 k felárat a 4900-as. Köszi előre is. Üdv.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák