Új hozzászólás Aktív témák

  • Himym

    senior tag

    Sziasztok.

    Nem tudom elmondani miylen routert szeretnék, illetve eltudnám csak abból össze vissza ság lenne. :R
    Így inkább linkelgetek párat és megmondjátok, hogy melyiket érdemes venni ill melyiket helyette ha az nem jó.

    Pár lényeg:

    1. N-es wifi erős antennákkal! Online gaming
    2. Gigabites csatlakozó felületek!
    3. Dual band bár nem tudom mire jó de felső katban benne van.
    4. Legalább 1 USB legyen rajta, hogy a nyomtatót rá lehessen kötni. :K USB elosztót is rá lehet akkor esetleg a scenner is rámegy? :B

    Íme pár router:

    Netgerar:

    WNDR3700

    WNDR37AV

    WNDR 3800

    WNDR4000

    Az utolsó két netgear CeBit után lesz elérhető ha minden igaz. A 3700 és a 37AV közt mi a rák a külömbség? Utálom ezt az AV sorozatot mert nem tudom mi a kül. :(

    Linksys Cisco:

    Linksys E3000

    Erről a Linksysről én jókat olvastam. Egyetlen rosz hogy a software egy trágya de aki ért hozzá az úgyis böngészőn át állítja be. :R

    Nekem eddig csak Netgearom volt és baromira megvagyok velük elégedve. Nem rég vettem egy Powerline 500mb/seces faldugeszt és eszméletlenül száguld ehez kellene egy jobb router. :R

    Pár szót a kábelekhez:

    Mi a nagy különbség a CAT 5e és a CAT 6 között? Cat6nál van valami Herz is amit nézni kell... :F

    Köszi a segítségeteket, ha ezen felül tudtok jobbat akkor azt is megköszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák