Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz LonGleY #30131 üzenetére

    Nem sértődöm meg, csak neked más a véleményed.

    Mivel idősebbek-ről van szó, nem hiszem, hogy hardcore böngészők lennének, extra igényekkel (minedn oldal pik-pak működjön).
    Magamból indultam ki (4x évesen), hogy a kedvenc 20-30 oldalnál többet nem nagyon nézek, max ha vmit keresek. (pl. a norton dns használatával már a találati listában látom, hogy nagy valószínűséggel melyik oldal problémás) Persze ezt nem írtam, és sok olyan alap dolgot sem, mert kezdtem elkalandozni a kérdéstől.

    iMac-en OSX fut flash nélkül. Nem érzem hiányát (eddig csak a csilivili autós oldalak okoztak problémát, de példás a toyota.hu oldala, ahol egyből felajánlja (a flash letöltése mellett) a html verziót.
    Laptopom most egy D630-as DELL Vista busines-el. Megmondom őszintén fogalmam nincs mi a baja a Vistának, mert eddig csak olvastam a hibáiról, de nem tapasztaltam. Ugyanúgy böngészek, levelezek, dolgozom, mint annno az XP-vel, és a W8-1-el.
    A linux sem megváltó, az is csak egy oprendszer, a rajta futó böngésző hasonló étvággyal rendelkezik, mint a Windows-os, vagy OSX-es verziója. Nem véletlen, hogy a mini distribekben is egy rég(ebb)i, vagy egyedi kis erőforrás igényű megfelelője van fent a firefox-nak.(pl. a puppy se ff-ot használ hanem a sea monkey-t, damnsmall a dillo-t,...) Persze ott a Lubuntu ami ff-ot használ.

    Ugyanakkor ha Silverlight-os oldalt akarnak megnézni linux alatt, az nem egyszerü. (wine alatt kell telepíteni, és egy ff plugin-on keresztül hívja meg. Szóval brrrr)

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák