Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz w.miki #45220 üzenetére

    Nem tudom, miért nem szedte le. De ez nem a GeekUninstaller hibája, hiszen az csak a Dropbox saját uninstallerét indítja el. Ezek szerint ez utóbbi nem működött.

    Csak egy tipp, hátha ez a baja: lépj ki a futó Dropbox kliensből, és utána próbáld! Bal klikk a system tray ikonjára (az óra mellett), megnyomod a fogaskerék ikont, és a legalsó menüpont (angolul Exit Dropbox).

    Nincs olyan program, ami mágikusan begyorsítaná a Win 10-et. Pár dolgot tudok javasolni:

    • minden olyan programot szedj le, ami automatikusan a rendszerrel együtt indul (a Dropbox jó példa), és nem szükséges a használata

    • vegyél egy SSD-t, és ültesd át arra a rendszert

    • rendelkezzen legalább 4 GB memóriával a gép

    • ha HDD-n használod a rendszert, akkor futtass le egy töredezettségmentesítőt

    • esetleg kapcsold ki a vírusirtó aktív védelmét, vagy nézz másik védelmi program után

    • telepítsd újra a Win 10-et tiszta programokkal, ha más problémád is akad a rendszerrel, és úgy gondolod, hogy ráférne

    csicso82: Hagyjuk már! Szerinted ez számít? A Program Files, az AppData mappák és az egyértelműen programhoz kapcsolódó registry-bejegyzések törlése miért nem elég? Pont ez a lényege a GeekUninstaller-nek, hogy hülyebiztos, és nem töröl semmi olyat, amit nem kellene. Ha marad 1-2 registry-bejegyzés, az meg semmit sem számít, ezért nincs szükség egyéb szoftverre. Kifejtettem már sokszor, hogy a fölösleges műveletekre semmi értelme a többieket buzdítani.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák