Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz kolopele #93016 üzenetére

    hagyd a francba, nekem napokig tartó vitám volt pl. az xbox series csoportban mert annyira el voltak élvezve a konzoltól, idézem "4K, 120Hz, brutál grafika", amikor elkezdtem ezt kérdőjelezni, én lettem a gazdag seggfej, mert a konzol milyen császár egy vga áráért...ott is hiába mondtam, hogy a suzuki is elvisz A-B-be, akkor vegyétek Ti azt, de úgy látom itt ugyanaz a helyzet, egyeseknek fura az, ha valaki mondjuk intelt vagy nvidiát vesz, mer' van ócsóé más is. Csak éppen én például nem fogom azt számolgatni mi az olcsóbb, pl vegyük az amd vga-kat, volt szerencsém pár hónapig egy 5600XT nitróhoz, mert annyira hájpolva volt az amd, hogy megvettem. Oké olcsó, és a diver? Csak be kell nézni az 5600XT csoportba mennyi a szopás vele. Most megvettem a 3070-es nvidiát, 2 napja jelent meg a COD ColdWar, de már tegnap jött hozzá optimizált driver. Most akkor melyik éri meg jobban? Az olcsó szopós, vagy a drágább? Én pl, intelt se véletlen veszek 1999-óta...de ha valaki emlékszik még az akkori AMD-s időkre, akkor se kevés szopás volt azokkal amikor egy füstpamacs kiséretében eltávoztak...szóval nem minden esetben az olcsóságot érdemes ám figyelembe venni, és nem kell egyből a másikat savazni mert drága cuccokat vesz, de ezt sokan nem fogják érteni hiába írod Nekik. Ez olyan amikor veszel egy nyaralót 50M-ért, másnak a lakása 30, és azt mondja ha Neki lenne 50M-akkor nem nyaralóra költené. Akinek meg van az meg azt mondja arra IS van...ennyi

  • Gyuri27

    félisten

    válasz kolopele #93016 üzenetére

    Nem csak tedd hozzá hogy kell rá egy 30k-s hűtés.
    Mert marhára nem mindegy.
    Ugyanigy ha kell hozzá egy marha drága lap.
    Mert a kettő 50-60k pluszt jelent.
    Persze lehet itt reklámozni, hogy de milyenjó. Csak ugye magában a proci még ajtótámasztónak se jó. A platform meg annyival drágább. Azt meg nem mindenki akarja, tudja kifizetni. Ráadásul pcie4 sincs.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák