Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz bindike01 #95685 üzenetére

    Na most sikerült megint elbizonytalanodnom.Mindig azt mondják ha arra várok ,hogy na majd most jön az ujj akármi is vagy a jobb akkor sosem fogok venni semmit sem.Szóval én úgy szeretnék vásárolni,hogy 4 évig megint ne kelljen semmihez hozzányúlni de most inkább tanácstalan vagyok,maradjak e a régi cuccnál vagy vegyek e valamit vagy várjak vagy mi legyen.Amúgy hova a tökömbe sietnek a generáció váltásokkal,nem jó ez a "gyors" fejlődés.A ryzen is szimpatikus csak én azt is nézem a 3600 az 2019-es kiadás a 10400F meg tavalyi lehet hülyeség ezt néznem.Ja meg amúgy ezt a tokozás váltogatást se érzem mintha mindig csak a lóvét akarnák kihúzni az emberek zsebéből.Egyébként vajon én vagyok a hülye,hogy évekig meg akarok tartani valamit vagy elvárom,hogy legalább 4 évet húzzon ki?

    #palfitom

    Isten igazán egy cooler master hyper 612S hűtőm van még az előző procimon is az volt nagyon jól bevált és ugye max AM3+ ig támogatja a felfogatást de valamit olvastam,hogy az AM4 is hasonló csak valamivel babráltak.Amúgy én zt gondoltam,hogy az amd lapjai sokkal drágábbak de durva ez a dolog intel proci olcsóbb a lap drágább,amd proci drága a lap meg olcsóbb.Bár,melyiket veszem amúgy kb ugyan annyi körül jönnék ki jó amd az kivinni a max keretet de benne lenne az intel meg hagyna kicsit a keretből,viszont ugye amd-nél meg a hűtő kérdéses maradna mert láttam a gyáriját hát nem valami nagy szám.

    #VirsLee

    Találtam 11300F-et de már biztos elvitték,hiába teszem be a kosárba ugye az nem jelent foglalót.Szerinted pl a ryzen 5 3600 évekig kitarthat?

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák