Új hozzászólás Aktív témák

  • tomoro01

    újonc

    Sziasztok! Köszönöm a hozzáoszlást, valóban a proci foglalat 1155, vásároltam is egy ilyen: i5 3470 procit. Viszont nem minden kerek :( Beletettem a procit, a gép bekapcsol ventilátorok felpörögnek, viszont nem ad jelet a monitornak, szóval nincs kép.... Visszatettem a régi procit azzal működik... Utána jártam, és arra a következtetésre jutottam,hogy csak a legújabb bios-frissítés után fog működni a proci (reméljük fog). Ha jól látom,6 frissítést adtak ki az alaplaphoz, nekem jelenleg a 2-es verzió van fent. Nézegettem videókat,hogy kell frissíteni, ezt a videót találtam: https://www.youtube.com/watch?v=lJ_hWeg_wF0 A gondom az,hogy mikor Bios-ba megnyomom az F8-at tehát a Q-Flash-t, hogy mentsem a jelenlegi biost, és utána hd-röl feltegyem a frissített biost, egyszerűen nem látja a bios a hdd-t. Tehát menteni sem tudom, és kijelölni sem a lementett fríss biost, pedig van az alaplaphoz csatlakoztatva hdd, hisz minden gond nélkül betölti a wint, és működik rendesen. Valakinek valami ötlete? Az alaplap pontos neve: GA-P61-DS3-B3 Köszönöm!!!!

Új hozzászólás Aktív témák