Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Hali!

    Nekem, nem az a problémám milyet vegyek, hanem "kicsit" más... :DDD
    Szóval tegnap vettem egy Ilyen kütyüt, 8G-st
    Rádugtam a gépre, ami látszólag felismerte, telepítette a drivert hozzá.
    Azonban az furcsa volt, hogy egyből formázni akarta a Win, amit meg is tettem volna, de ez a kép fogadott: [link] (Általában FAT32-re "előformázottan" kerülnek piacra a pendrive-ok)

    Nem is lehet leformázni, illetve 8mb-os kapacitást ír ki.

    próbáltam a HP USB tools-al, meg számos hasonló progival formázni, de sikertelenül, mind 8MB-osnak látja. Partíciókezelő alkalmazásokkal is megnéztem, de nem lehet vele kezdeni semmit. Linux Live cd-ről is próbálkoztam, semmi. A KillDisk nevű progiban is megnéztem(nem használtam a Wipe/Kill funkciókat természetesen), ez a progi úgy látja hogy maga a lemez szintén 8 MB-os, de "mögötte" meg ott van a 8G "Unallocated" jelzővel, persze semmit nem lehet vele kezdeni.

    Mivel garos, ezért nem nagy probléma, kicserélik, de ha valaki találkozott ilyen esettel, és ami fontosabb esetleg meg is tudta "javítani" valahogy, akkor az legyen szíves ossza meg velem a módszert/utility-t stb...

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák