Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blume

    újonc

    Sziasztok! Laptopot szeretnék venni, hasznos tanácsokat találtam itt, szeretném megkérdezni a véleményeteket. Láttam, h. a Fujitsut ajánlottátok többen is ebben az árkategóriában, valószínűleg emellett fogok dönteni, de az érdekelne, h. alacsonyabb árkategóriában van-e esetleg vállalható gép.

    Irányadónak leírom, h. milyen szintű laptopokat használtunk eddig, ezek paraméterekben megfeleltek az elvárásainknak, ár-érték arány alapján választottuk őket, mindkettő 100000Ft volt.

    Nyáron ezt a Lenovót vettük:

    Lenovo B590 59-374005
    http://www.edigital.hu/notebook/lenovo--b590-59-374005-notebook-fekete-p406192.html
    (Ez jó volt, amíg működött, de sajnos hamar elromlott, fan error. Szerviz katasztrofális.)

    A régi laptopunk pedig ilyen, ezt még mindig szeretjük:
    Samsung np300E5X
    http://www.samsung.com/hu/consumer/notebook-netbook/notebook/series-3/NP300E5X-A01HU

    Mit gondoltok? Van vmi a piacon árban a Fujitsu alatt, ami még jó lenne nekem, vagy ne habozzak, vegyem a Fujitsut? Köszi, ha segítetek.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most.
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?100000-125000
    (3) Felhasználási kör? csak otthoni használat, filmnézés, netezés, játék nem
    (4) Játékra használnád-e? nem
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? minőség
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! nem
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6" matt
    (8) Notebook tömege? nem fontos
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélkül
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 4RAM, optikai meghajtó igen
    (11) Egyéb kívánság?
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? nem
    (13) Eddig kinézett notebookok? Fujitsu A544
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? csak új

Új hozzászólás Aktív témák