Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViharVadász

    őstag

    Sziasztok!
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?: 2 - 3 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban?: Maximum 290 ezer forint
    (3) Felhasználás?: Leginkább játékra lenne használva
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?: A vágyam, hogy a World of Warcraft játék minimum stabil 30 fps-el fusson (a jelenlegi max 15 fps-el futtatja a legalacsonyabb grafikán), lehetőleg közepes grafikán akár 1366x768 vagy FullHD felbontáson, (de a max grafikát se bánnám, ha ekkora összegből ki lehetne hozni), illetve esetleg Grand Theft Auto V még amit játszanék rajta (közép - max grafika)
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?: Kijelző mérete nekem tökéletesen megfelel a 15,6'; továbbá a felbontás ahogy fentebb is írtam (nem tudom, egyáltalán kapható-e még 1366x768-as felbontású notebook :D) , vagy 1366x768 vagy FullHD felbontás megfelel, leginkább IPS kijelző érdekelne

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?: Leginkább otthon lenne használva, elvétve lenne hordozva. Sajnos helyhiány miatt szeretnék notebook-ot asztali számítógép helyett.

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.): Windows 10-es rendszert preferálnám ez esetben
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?: SSD lenne a legjobb, nekem a 256 GB-os tárhely is megfelelne, ha úgyvan idővel úgyis bővíteném. RAM minimum 8 GB, optikai meghajtó nem szükséges
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…): Ilyen speciális igényem nincs, ha csak az Ethernet csatlakozó nem számít annak. :D
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?: Kizárólag új gépet szeretnék venni, használtban nem gondolkozok.

    Nézegettem oldalakat, az ASUS TUF FX505 DT az amin úgy megakadt a szemem, de szeretném a szakértőket is megkérdezni, Ti mit tudnátok nekem ajánlani.

    A segítséget előre is köszönöm szépen!

    [ Szerkesztve ]

    "Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

  • ViharVadász

    őstag

    válasz Khelben #157014 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, megpróbálok akkor az Acer márkánál tovább nézelődni.:)
    Mr. Bean969: Neked is köszönöm a válaszod, egyenlőre nézelődök tovább,de 290 ezer fölé már nem nagyon merek menni. Legfeljebb eladók az igényemből és megbarátkozok az alacsonyabb grafikával.:)

    "Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

  • ViharVadász

    őstag

    válasz KISDUCK #157020 üzenetére

    Szimpatikusnak tűnik a gép.:) Összeírok magamnak 2-3 gépet amiket ajánlottatok aztán bemegyek az üzletbe őket megérdeklődni, mert nincsen weboldaluk. :D
    Köszönöm a válaszod, remélhetőleg valamelyik beválik majd. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Új hozzászólás Aktív témák