Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutyamutya

    csendes tag

    Kis segítségre lenne szükségem.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Jövő héten
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 140e
    (3) Felhasználási kör? mail, internet, filmnézés és tvre HDMi csatlakozás, office
    (4) Játékra használnád-e? Nem
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Fontos hogy ne kelljen gyakorta szervízbe hurcolni!
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Szeretnék, de a keretbe tartok tőle hogy nem fér be. Kibírom nélküle,
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 14-15, fényes vagy mattot nem tudom
    (8) Notebook tömege? nem releváns
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? legalább 500GB HDD, legalább 4 GB RAM, DVDiró/olvasó
    (11) Egyéb kívánság? HDMI, webkamera
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Office?
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Fujitsu A544
    https://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/fujitsu/Fujitsu_Lifebook_A544_Intel_Core_i3_4000M_4GB_500GB_Intel_DOS_Fekete_VFY:A5440M73A5HU_11970.html
    HP 250 G3
    http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/hp_compaq/HP_250_G3_Intel_Core_i3_4005U_4GB_500GB_Intel_DOS_Fekete_HP_J4T62EAAKC_13411.html
    Dell Inspiron 3521
    https://www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=dell+3521+linux#pid_9351
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak uj!

  • kutyamutya

    csendes tag

    Sziasztok,

    Kiváncsi vagyok mit ajánlanátok. Nem ismerem ezeket a gépeket, bár használok sok éve, de olyat amit a cég adat és játékra eddig sosem kellett.

    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    idén
    2. A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    220e-299e
    3. Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    office, internet, online tanulás, non-professional rajzoló program, játék
    4. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Genshin Impact, lol, sims4, sea of thieves, full HD, nem muszáj maxra húzva, ne akadozzon
    5. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    ezt nem tudom mi a jobb
    6. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    szobák közt lesz csak hordozva, házon bellül
    7. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    win10 - 11
    8. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    SSD 550GB, vagy ha kisebb akkor legyen később bővíthető, memória - nem tudom eldönteni hogy elég-e a 8 GB ezekhez
    9. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    nincs
    10. Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    új

Új hozzászólás Aktív témák