Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ny7

    aktív tag

    válasz t72killer #90495 üzenetére

    Értem én hogy miért nics hozzáfűzni való. De ha az illető abszolult nem ért hozzá és itt vár némi eligazítást, akkor miért nem akar senki sem segíteni? Ezután tényleg az lesz, hogy bemegy a Mediamarktba (vagy másik üzletbe), ahol majd az eladótól kér tanácsot, és az rendre azt fogja ajánlani amiből épp a legtöbb van raktáron,mer az van kiadva neki, hogy fogyjon el. Ezután majd jön a csalódás, hogy a szarok közül is a legszarabbat kapta meg. Ha végigolvastad a posztom, látni fogod hogy én se azt irtam, hogy vedd meg EZT, mert...., hanem adtam pár tanácsot, hogy mire figyeljen oda. Na most ennyit igazán meg lehet tenni.

    Ha meg valakinek van tapasztalata a megemlített notebookról, ne tartsa magában, mint pl scooter is leírta mit tapasztalt. Ezekkel a hozzászólásokkal lehet velekinek segíteni, nem azzal hogy nem tudok ajánlani semmit és kész.

    Ha meg nem tud valaki ajánlani gépet,akkor írja le a miértet is.

    Félreértés ne essék, nem kioktani akarok senkit sem, csak nem értem hogy egy olyan topikban ami arra hivatott hogy segítsen válaszatani a notebookok közül, miért nem kap kielégítő választ a kérdésére, néhány kérdező?

Új hozzászólás Aktív témák