Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #90036 üzenetére

    Nem igazán tudom felmérni, hogy mi érdekelné, mert mikor én első látásra beleszerettem a The Talos Principle-be, akkor egyszer leült mellém és nézte legalább 10 percig. Elismerte, hogy szép a grafika és érdekes a játék, jók a betétzenék és a történelmi helyszínek, stb. Ekkor puszta kíváncsiságból, a saját szórakoztatásomra, hogy vajon mit produkál a DX11 renderer a Geforce 8600-on, feltoltam a laptopjára. A DX9 renderer-el kicsit jobban fut, és mindent minimumra húzva adott egy ~35fps-t a beépített benchmark. Ráadásul még így lebutítva is egész pofásan néz ki, az AC1 szarabbul fut és egyenesen ocsmány nullára húzva (nem tudom mi van vele, de még a skybox is teljesen szétesik, de nem driver gondnak tűnik, mert magas grafikai szinten szép, csak épp diavetítés). Örvendeztem magamban, hogy milyen jót kísérleteztem ezzel, hogy egy ilyen új játék hogy fut egy ilyen régi gépen, de aztán nem tudtam rávenni, hogy indítsa el és rakja ki a legelső puzzle-t.

    Viszont közben beugrott. A már említett kalandjátékokon túl a The Sims második(?vagy harmadik...?) részével egész sokat játszott még valamikor régen. Annak a legújabb része melyik gyártó kártyáit szereti?

    Néztem én a hasonló notik Maxwell-es változatait is, de úgy vettem ki, hogy a Dell-nél a 15"-osba Radeon-t, a 17"-osba Geforce-ot tesznek, és bár önmagában nem is lenne gond a 17"-os méret sem, viszont az istennek nem találtam belőle viszonylag olcsón FHD IPS paneles variánst. Akkor sem, ha nem ragaszkodunk a Maxwell-hez, hanem lemegyünk M7xx-ig. Illetve lehet, hogy van azok közt IPS, csak ha nincs egyértelműen jelölve, akkor főleg a használt cuccok esetén nem tudom, hogy mi alapján nyomozzam ki.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák