Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Járókeret

    senior tag

    válasz Roli5 #74957 üzenetére

    Ezt már én is leírtam , csak nem ennyire korrektül :D A válaszadással néha gondok vannak, de hát ez van :)

  • Tikakukac

    titán

    válasz Roli5 #74957 üzenetére

    Mindenkinek más okoz örömöt. Van akinek az, ha egy korbáccsal ütlegelik, ezt el is fogadom, nincs ezzel gond.

    Az a baj, hogy az átlagfelhasználót lassan olyan szintre degradáljuk, mint megboldogult nagyapámat az élet, aki nem látta már az orrát sem, nem hajlottak az ujjai és úgy általában is eléggé leromlott minden érzékszerve.

    Ha valakinek jó az a panel, amin visszanézve a családi fotókat bejött pár nagyobb paca és öröm van, ok, az élmény megvolt. De, hogy ha valaki elindít bármilyen képmanipulátort és azt mondja, hogy csinosít rajta és ezt ilyenen teszi azt kettéröhögöm. A játékost dettó. Itt az esetek 99%-ban erről van szó. A Swift elvisz téged jövőre is, meg 5 év múlva is ha karban tartod kicsit, de tekintve, hogy meglepően kevés gémert látok akik mikor megveszik a gépet feltolják 10 játékkal és pont, így ez erősen bukós. Meg úgy általában is minden 2. igény olyan árkategóriát jelent, amit nem kapsz meg dupla annyiért sem.

    És valóban, gari az van 2 év. Az, hogy ezer%, hogy nálad nincs 3-4 noti meg asztali amit tudsz rotálni gari esetén az ziher. Az ún. átlagnak még annál is inkább. Bírod ha 3 hónapig nincs notid amit az összekapart pénzedből vettél? Nem nagyon, legalábbis én hallottam már olyan qrva anyázást egy amúgy szájkosaras 155cm-es csajból, hogy megrémültem.

    Én 1 dolgot szeretnék: bevésni az agyunkba, hogy nem adatlapot veszünk és a support nélküli gép az nem gép. Ha pedig tartalmat gyártunk az ne olyan legyen, mint amit a kutya szájából húztunk ki. Persze ha hozzám hasonló elmeháborodott családdal rendelkezik valaki akkor nincs gond, 2-3 notit is tudok adni ha nagyon kell, meg is van oldva. Még anyám is IPS-es géppel office-ozik, imádja is, fosozza is a nagyjából bármit ami a munkahelyén van. Negyed annyiból ugye...

    A már említett user réteg olyan szinten ért a notikhoz mint én a hűtőkhöz. Tehát látok adatlapot és kb ennyi. Hiába vagyok műszaki ember, pont annyira vagyok sík, mint anyám. Nem ismerem a kompresszorok minőségét, az elektronikákat a vezérléseket, nem tudok semmit sem. Ezért ha bemegyek majd ma az elméleti szakemberekkel tarkított boltba, nem azt mondom, hogy mindegy, 2 év gari, kilóra-centire megvan, cső, hanem használom a kicsi buksimat, kiszámolom az évi fogyit, megkérdezem, hogy nincs-e egyben a teljes hűtési kramanc, ami ha lyukad akkor telikuka az egész stb stb. És akkor lesz 3-4 hónap múlva új hűtő otthonra, mert annyival drágább a jobb, de hosszabb távon használhatóbb és biztosabb megoldás.

    Bírom a carpe diem életérzést, de az önszopatást hagyjuk már ki, ha nem muszáj.

    Roli5: Nem az a baj, hogy igazándiból mindegy mit ír le és kicsoda, úgyis tudod mit veszel, mert hát csak (minek kérdezni akkormeg), hanem, hogy hibás az állításod. Amikor adott értékből akarsz legjobbat, az nem egyenlő azzal, hogy legnagyobb számok az excel táblában. Ha neked ezt jelenti, csapasd, de ne ez legyen már a mérvadó, mert akkor minek ül itt a sok észlény. Számokat mindenki össze tud nézni, ez menne a macskámnak is szerintem kis gyakorlással.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák