Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldierboy

    tag

    válasz redwhite78 #71913 üzenetére

    Természetesen, elnézést, ezt nem másoltam be.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Szeptember 11-én, legkésőbb 12-én.

    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    270.000Ft

    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Egyetemi dolgokat intéznék rajta, filmet nézték és játszanék, emellett néha Photoshoppoznék.

    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Full HD kijelzős laptopot szeretnék, ezen a felbontáson is játszanék, főleg multiplayer FPS játékokkal.

    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Inkább a minőség, a legújabb játékokkal úgy sem játszom, ezért egy ilyen laptop jelenleg bőven túlszárnyalja az igényeimet. Természetesen három év múlva is használnám a gépet.

    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Igen, szeretnék SSD-t, nem probléma, ha el kell távolítani a HDD-t.

    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    15,6" és Full HD; utóbbihoz nem értek.

    (8) Notebook tömege?
    3kg alatt.

    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    Mindegy, nélküle nyilván olcsóbb.

    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    Van már egy SSD-m amit szándékozok beletenni, a RAM szerintem 4GB felett nem lényeges annyira.

    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Normál használat mellett csendes legyen.

    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Photoshop illetve pár játék.

    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Fentebb megtalálható.

    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Kizárólag új.

Új hozzászólás Aktív témák