Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz recon08 #65599 üzenetére

    Alapvetően igaza van, a nőiesebb színek rendre vacak minőséget takarnak. Kivétel talán a Lenovo Z510, ami 150 alatt is érdemi minőséget ad ezüst-fehér színben.

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • Tikakukac

    titán

    válasz recon08 #65599 üzenetére

    Ezzel most azt akarod mondani, hogy nincs jó laptop csak feketében, ami, hát valljuk be nem igazán vall profizmusra.

    Nem nem ezt akarom mondani. Csak ennyi pénzből van kb. 2 gép amit mernék venni újban. És az nem fehér, meg piros meg izé. Hanem leginkább fekete. Kérdés: profizmusra mi adna okot? Ha azt mondanám, igen, vegyed a kijelzőt bekarcolós kegyetlen hulladék C55-öt vagy random társait akár Asust is, mert az jó? Ettől lesz valaki profi? Nem. Ettől valaki eladó lesz maximum, de neki az a dolga. Nekem meg nem.

    Ez elég széles termékkínálatot tár eléd

    Meglepődsz, de nem így van, olyan szűket ad, hogy magad sem hiszed.

    ha egyszer lesz egy nő az életedben megpróbálsz te is ilyesmi kompromisszumokat kötni meglásd

    Kerültem ilyenbe. Miután nem a levegőbe beszélek és kellő mennyiségű "szép" gépet vasaltam ki alkatrészekre és adtam el bontásra és mutattam meg, hogy tessék a géped 40k ez meg 200k, melyik a minőségibb, így anyám is egy bunkó T60-al jár, és a teljes női csapatból akik együtt dolgoznak szinte mindenkinek T400-T500-8440p-ből álló flottát vettem. És ennek örülnek. A gagyinak meg nem.

    Köszönöm az építő jellegűnek nem nevezhető cinikus megnyilvánulásod.

    Nincs mit, ha látszólag nuku szakmai tapasztalattal (elnézést ha nem így van) is jobban látod a piacot, mint én, akkor ugyan, egy kis cinikus gúnyos stílust hadd engedjek meg magamnak, mert nem én ülök a lovon fordítva :N

    Havi 5 misiből nem kell gondolkodni. Akkor ott a familia keres 10 felett. Ha nem tetszik eladod 2-3 milla bukóval és cső veszed a másikat. Van ilyen barátom, tökre működik és csinálja. És boldog. Én is az lennék.

    A gépetek ha mehetünk 120k fölé az egy Z510 fehéres nem tudom minek nevezhető színben, ha van még kis pentiumos konfig ilyennel, leginkább csak a szürke-barna van ahogy nézem. Minden más szürke-fekete vagy telilakkos pocsékság.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Khelben

    nagyúr

    válasz recon08 #65599 üzenetére

    ha egyszer lesz egy nő az életedben megpróbálsz te is ilyesmi kompromisszumokat kötni meglásd

    A feleségem egy 6530b-t használ és imádja. Ha a kezébe adnék egy színes konzumer gépet, szerintem hozzámvágná :D

Új hozzászólás Aktív témák