Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz premete #6195 üzenetére

    Igen, az az SSD hely nekem is tetszik. Nem kellene kiszerelni a HDD-t vagy az ODD-t, hogy kerülhessen bele SSD (ha jól értem a dolgot).

    Legalább 5 percig néztem az adatlapját... nagyon elégedett lesz, aki megveszi ilyen alkalmi áron.
    Amikor ilyet látok, hajlamos lennék sutba dobni az eddigi elképzeléseimet... (Fujitsu A532 vagy HP Probook 4530s, esetleg 4540s - árfüggő IB. Csak újat).

    Ez a leírás szerint új, 2 év garancia van rá. Az eladót dicséritek, hogy korrekt. Ez is fontos szempont.
    Ez a gép kicsit sokkolt most. :-) Éppen beleférne a maximum keretembe is (maximum 165e-re gondoltam Windowssal, de azon a +5e Ft-on, és a szállítási díjon már biztos nem vacakolnék).
    Teljesítené a legfőbb elvárásaimat is, amik a jó anyaghasználaton, tartósságon alapulnak (nem akarok pár évente notebookot cserélni)... és az a FullHD kijelző... nem is mertem álmodni ilyesmit ennyiért. Ráadásul a szervizhálózata is elsőosztályú szerintetek.
    Nekem tetszenek a Latitude-ok. Notebook tekintetében csak velük van tapasztalatom (a munkahelyen már a másodikat használom).

    A problémám csak annyi, hogy nem merültem el a HD3000 rejtelmeiben, hogy a régi kedvenc játékaim hogy viselkednének rajta (HD4000-en biztosan jobban), ill. a súlyosabb érv: úgy 1 hónap múlva lesz meg a teljes keretösszeg.
    Elnézést kérek az "ömlengésem" miatt, de le kellett írnom.
    Kicsit sétálok egyet. :-)

Új hozzászólás Aktív témák