Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz _adaml21_ #32320 üzenetére

    Attól is függ éppen milyen panel az a FHD, vannak különbségek gyártónként és még típusonként is. De általánosságban tényleg igaz, hogy klasszisokkal jobb lehet egy FHD a HD ellenében.

    dewil666: Kb egy desktop HD4670 szintje. NV-ben nem tudom mi volt a párja. Desktopban 23-4k-ért már kapsz HD7750-et, ami hogy finom legyek és nőies sz@rrá veri a 4670-et, de egy 5670 v 6670 ddr5 is, azok vannak 20k alatt. Ebből kitalálhatod mit tud egy GT635..teljesen mindegy 512MB/1GB/2GB verzió. Notebook viszonylatban jó beugrónak, ennyi.

    Shrike7973: Ezek csak javaslatok:) Nyilván egyéni preferenciák alapján döntesz. Sok ram azért jó, mert ki lehet lőni a pagefilet. Megy fel az ára, olcsóbb már nem lesz, én nem várnék vele. i5-ért viszont felesleges 30k-s felárat adni tényleg, 2 mag + 2HT mint az i3. Egy kicsit jobb az energia management, akkuidőn talán növelhet 20-30 percet. Tud néhány spéci dolgot amit i3 nem, de azok átlag felhasználónak ebben az életben nem is fognak hiányozni. ellenben egy ssd-t minden pillanatban "érezni" fogsz. És nyilván akkorát vegyél belőle amekkorára szükséged van. 120-ast azért mondtam mert pont belefér + 4GB rammal is i3 vs i5 különbözetébe.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák