Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz carlo #175037 üzenetére

    Én 1.5 - 2 évente lecserélem a laptopjaimat, annyi idő alatt mindig megjelenik valami, ami megtetszik, és kipróbálom, így én sem tudom neked megmondani, sőt! SENKI NEM FOGJA TUDNI MEGMONDANI, hogy a mai gépek 5 évesen milyenek lesznek.

    Nekem érdekes, hogy egy Vivobook tiltólistán nem-ajánlott listán van, én 2020 májusban vettem ezt, S532FL-BN183T, i5-10210u + Geforce MX250 2GB, [kép] [kép] [kép] és 2022 augusztusban 2 év + 3 hónaposan, karcmentesen, eredeti egészségi állapotában adtam el. 300 nites csodaszép kijelzője volt, mindenkit megbabonázó, bármikor bármilyen munkára befogható numpadja (Screenpad 2.0), [kép] [kép] [kép] , vagy estére simán csak egy fehéren megvilágított egérpad [kép] és az összes eddigi, és most is meglévő laptopunk közül ennek volt legbrutálisabb hifi hangja (fejhallgatón). Egyetlen egy laptop sem szólaltatja meg úgy a bedugott/párosított eszközt, ahogy ez tette.

    Tényleg fel sem fogom, hogy ebben valakinek mi nem jó (minőségű). Nem lógott a zsanérja, nem zörgött a háza, stb stb stb
    Kollégám/barátom vette meg, ők is imádják.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák