Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz SutPet #137598 üzenetére

    Sajnos a dell pont a régi 6-os széria táborával szúrt ki a legjobban. Én is hasonló cipőben járok, szóval a lehetőségeid:
    - új 5-ös széria, minőségben sokkal gyengébb, mint a régi géped, ráadásul az U-s procik mind forrasztva vannak, ha kuka a lap, akkor gari nélkül tk. gazdasági totálkár
    - elfelejted a dell-t, kidobod a dokkolót és nem tudom mit, de választasz mondjuk HP-t, majd a többiek megmondják
    - veszel egy használt, de a tiednél fiatalabb 6-os gépet, 100k körül vannak 6540-ek, veszel bele még sok ramot, magyar billt, új akksit (igény szerint a külső burkolatot is tudod cserélni, kapni hozzá új alkatrészeket), szóval 150-250k-ból van egy tk. zsír új géped, igaz garancia az nincsen (max. bolti 6-12 hónap), de erős, alkatrész meg van hozzá dögivel
    - veszel egy 7-es szériás ultrabookot, de ezek drágák, nem igazán igáslovak, de jó kompromisszum lehet, ha főleg dokkolon pihennek, igaz nagyon vagányul néznek ki, igazi villantós gépek :D

    Én most rendeltem a 6540-hez új palmrestet, lcd back covert és bottom base covert, összesen 57k bruttó, még veszek bele egy akksit, ha teljesen meghalt, aztán a 3 éves gépet használom még 3 évig.

    Nekem is itt a 40k-s dokkoló, itt egy másik dell gép is, amit szintén szoktam a dokkolóval használni, most nem fogok minden kidobni, aztán megvenni egy teljesen más márkát, aminek még a minősége is visszalépés.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák