Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Sazsóti #128623 üzenetére

    Mert ha csak 1 made in az is Japán az jelent valamit :B Semmit. Lehet szívni még 1 árfolyammal legalább.

    Tényleg Japán.

    Nem, nem követi. A többi sem követi. Ezt is elmagyaráztam már, leírtam, be is mutattam. Hogy képtelen vagy felfogni és megérteni, hogy matt kijelzős gép nincs a piacon az a te gondod. És nem divatos. A divatos az a fényes volt, a tökig lakkos gépek mellé jól beillett, szépen mutattak 1 hétig, meg a kirakatban is. Meg el lehet jobban hiteteni, hogy ez aztán bika egy panel, hát nézd meg micsoda rikítás van. Utána valaki kiméri, nem csak a 2 szemével aztán megy a hasrapuff. Ezután jöttek rá emberek, hogy nem azért mattos az üzleti gép, mert divatos, hanem mert azokat -ellentétben a konzumerekkel- akarják használni fényes helyeken is (pontosítva, ott nem fér bele, hogy kézzel árnyékolgass meg tekeredj, mint a kígyó), ahol a tükörképedet bámulni nem túl faja. Kenheted a hajadra a kontrasztot meg a színeket, ha nem látod.

    Nem rejtély. Olyan qrva drága gyártani és olyan mocsok drága volt kifejleszteni, hogy évekig kell várni míg ekkora méretben ezt te megkapod ilyen alsós gépbe is.

    Hála Istennek valóban nincs. Matt gép meg most se, meg ezután sem, meg évek óta sem. Ellenben AF-es plexis/üveges most is van, tehát akinek nem feltétlen akadt be ennyire a lemez, az akár még használható kijelzős gépet is vehet. :K

    Na és akkor OFF end, a többi úgyis ki lesz szedve.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák