Új hozzászólás Aktív témák

  • kistewe

    tag

    válasz szabonagyur #90708 üzenetére

    és ha belegondolok , hogy ennyiért vehetne egy használt E6430-at 1 év NBD garival ( dVGA nélkül...) + 1 év gari kiterjesztés ( nem Dell) + ssd+ kijelzőcsere ( mert nálam kevés lenne az 1366 felbontás 14" ra) HD vagy FHD ra és valszeg még akkor is megállna 210 alatt.... ilyenkor jön hogy falba verjem a fejem, mert neki új kell de minőség is legyen... tegnap este olvastam az igényeket meg kommenteket... sajna nehéz elhinni hogy ennyiért ( és legyen az 100k vagy 200k ) azt lehet kapni amit...nem mondanám hogy hulladék vagy szemét inkább csak azt hogy "rövid távra tervezett" ..... komolyan ha lenne annyi pénzem mint amennyi pillanatnyilag nincs akkor mindenkinek aki új és olcsó gépet keres kezébe adnék egy használt üzletit meg egy csilivili új consumert (ugyanabban az árban ) hogy használja 2-2 hónapig mindkettőt és hozza vissza a rosszabbikat..most mernék fogadni hogy lati , preci , elitbook , es régi think egy se jönne vissza ( kivéve ha valamelyik tényleg hibás..)...

    bocs az ekkora offért de muszáj volt kiadnom magamból....

    #NZKK bocs abszolút nem személyeskedésnek szántam de sajna ez van egy -két gép kivételével ( és azokat is csak feltételesen) nem nagyon van mit ajánlani 200 alatt és azok az "öreg"-ebb rókák akik több gépet is megfognak és kipróbálnak nem véletlen ajánlanak inkább egy használt üzletit mint egy új consumert... és bevallom nem végzek napi teszteket az összes gyártó összes gépével de belefutok egy kettőbe és hát 200k alatt ez van...de lehet még a felett is...és mit jelent a hurcolás? nálam pl az E6430 átlagban napi 5-10 nyit csuk de van hogy több is, van hogy a szerszámgép tetején nyitom ki és igen egy műhelyben kosz és por van, van hogy a gépasztalon.. ja hogy oljagőzt szív a venti ..hat ez van... multkor a földön nyitottam ki mert csak ott volt hely...megint máskor leugrott az asztalról igaz a hdd rossz néven vette mert épp ment a win7 de hat ez van csere hdd és megy tovább az élet, havi 3-5 ezer kilométert utazik , nemsokára lesz 2 éves és még mindig megy... inspironbol kb a 5.-6.-at használnám el...nos ha nálam ezeket kibirja akkor egy átlag usernél is elketyeg szerintem 5 évig...

Új hozzászólás Aktív témák