Új hozzászólás Aktív témák

  • attika89

    senior tag

    Üdv,
    Kezd kicsit (igazából marhára) kikészíteni a laptop keresgélés...Már-már ott tartok, hogy hagyom a francba.
    Nem sokkal korábban írtam a topicba.
    Azóta igazából még mindig ott tartok, hogy N551JM. Ha lenne itthon IPS-es (mint legtöbb más országban), már nem nagyon gondolkodnék. Nem tudom, hogy az a TN még TN-hez képest is pocsék, igazából IPS-hez képest
    A JK-val annyi bajom, van, hogy a GTX 850M már most sem annyira nagy durranás. Nyilván a 860M sem váltja meg a világot persze. A GTA5-el azért szeretnék játszani. Más nem nagyon van kilátásban játék terén, talán egy kis Tomb Raider.
    Már azon is gondolkodtam, hogy kicserélném benne a kijelzőt, de ha minden igaz nem olyan egyszerű, mint a Y50-70-nél (garanciáról nem is beszélve). :D
    Most egy 6 éves -inkább forrósodós, mint melegedős- Pavilion Dv7 -1070eg van, azzal nem igazán volt gondom a kijelzővel. Szóval nem tudom.

    Még azon is gondolkodtam, hogy asztalit veszek, de nincsenek perifériáim és egy jobb monitor kb 60e. Szóval maradna rá ~230eFt az egyéb perifériák után....Hordozhatóság viszont ugrik, ami viszont kellene néha...

    Lehet nincs igazán jó megoldás, de ezt most ki kellett adjam magamból :DDD

    fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

Új hozzászólás Aktív témák